Hakkımızda

Üretmek, istihdam yaratmak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak zor, zor olduğu kadar da güzel bir çaba…
 
Spor Malzemeleri günümüzde endüstriyel bir sanat.. Tıpkı gökkuşağının bütün renklerini yeniden yaratmak gibi…
 
Tasarımdan başlayarak üretimin son aşmasına kadar sorunsuz bir estetiğin ve hassas bir işçiliğin egemen olduğu sanat…
 
Uzun yıllardır kendi sektöründe lider konumda olan Kale Spor bir çok dünya markasını kendi çatısı altında toplamaktadır. Geniş ürün skalasını, çağın gereklerine uygun, yenilikçi satış strajileriyle, müşterilerine sunmaktadır.
 
Firmamız 1989 yılında ticari faaliyetlerine başlamıştır. İşlerin gelişmesi sonucu bugün uzman personeli ve 2 şubeden oluşan kurumsal grup yapısı ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

özel tasarım ve toptan futbol forma imalatı. basketbol forması voleybol formaları hentbol forma spor giyim tasarımı ve baskı yapmaktadır futbol forması voleybol formaları hentbol forması halı saha basketbol formaları spor forma imalatı satışı siparişi kaleci hakem tasarlama satın al modelleri giyimi kıyafetleri sporcu futbolcu forma şort eşofman satın al satışı siparişi modelleri fiyatları bayan erkek spor futbol basketbol voleybol hentbol hakem kaleci baskı baskısı baskıları eşofman malzemeleri giyim mağazaları mağaza mağazası malzeme malzemesi asker askeri takım kulüp yelek idman antrenman maç amatör. profesyonel.